Yeşil Elbise Kombinleri Çanta ve Ayakkabı

Yeşil Elbise Kombinleri Çanta ve Ayakkabı

Sokak modası esintileri yaşanan yeni dönemde, yeşil renginin tonları dikkat çekiyor. Yeşil renginin insan üzerinde çok olumlu bir etkisi olduğu ve insana güzellik kattığı düşünülüyor. Doğada yer alan yeşilin rahatlatıcı özelliği, kıyafet, ayakkabı ve diğer aksesuarlarda da kullanıldığı zaman, bu durum dışarıya çok pozitif yansıyor. Sezonun en tercih edilen yeşil tonu, mint yeşili, haki yeşili ve zümrüt yeşili olmaktadır. Yeşil ayakkabı kombinleri bayan seçimleri için baharı müjdeleyen bir renk kombini olmaktadır. Sezonun modası olan yeşil tonları ile kullanılan ayakkabılar, krem tonları, beyaz ve siyah renkleri ile bütünlük sağlıyor.

Açık tondaki yeşil rengini kıyafetler üzerinde kullanmak çok daha kolaydır. Siyah renkler ve pudra tonları, da yeşil rengi ile kullanılan diğer renkler arasında yer alıyor. Her zaman ölçülü renk seçimlerinde bulunarak, birbirinden güzel seçimler yapılabilir. Yeşil kıyafet kombinleri, renkli seçimler ile kombin edilmek istenirse, şeker pembesi, lacivert, sümbül ve taba gibi renkler tercih edilebilir. Yeşil elbise kombinleri arasında yer alan bir diğer renk ise, saks mavisi ile bütünleştirilmiş aksesuarlardır. Eşarp, takı, şal, fular, çanta gibi detaylarda yer alan saks mavisi, yeşil ile kombin edilince çok daha ferah bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

Yeşil Elbise Kombinleri Çanta ve Ayakkabı

Bayan yeşil çanta kombinleri için kullanılan zümrüt yeşili çanta rengi, dore, saman rengi, açık sarı ve siyah kıyafetler ile kullanılabilir. Koyu yeşil tonlarının zıt olduğu kırmızı ve kahve rengi tonları son derece boğucu bir kombin meydana getireceğinden bu renklerin tercih edilmemesi gerekir. Yeşil çanta kombini için, kıyafette bir yeşil rengi bulunmasına gerek duyulmuyor. Bunun yerine takılar, ayakkabı, saçtaki aksesuarlar ve fularlarda aynı tondan esintiler bulunması yeterli olacaktır. Yeşil ayakkabı kombini, elbise ve çanta kombini, yeni sezonda iç açıcı kombin örnekleri arasında yer alıyor. Pudra, krem, beyaz ile açık tonlu yeşil kullanılırken, koyu tondaki yeşillerde kullanılan, siyah ve açık kahve tonları da yerinde tercihler olacaktır. Her bayan kendi ten rengine uygun olan parçaları bir araya getirerek, modaya uygun renkler ile güzel kombinler hazırlayabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ