Yeni Moda Saç Bandı Modelleri

Yeni Moda Saç Bandı Modelleri

Kadın giyimi bir sanattır Nitekim kadınlar da giyinmek için ciddi anlamda bir efor harcarlar. Erkek giyimi ile kıyaslandığında kadın giyimi ucu bucağı görünmeyen bir okyanus gibidir. Her bir parçanın kendi içinde bütün olması gerekir iken, diğer parçaların da bunlar ile uyumlu olması gerekir. Tabi modadan uzak kalmamak, yaşına ve gidilecek yere uygun giyinmek tüm bunlara ilaveten kişinin kendi vücut yapısına uygun giyinmesi de diğer önemli detaylardır.

Elbise, etek, gömlek gibi ana parçaların yanında bir de giysilerin havasına hava katacak, ne giyerseniz giyin gözün giysiye değil, aksesuara çevrildiği parçalar vardır. Bunlar arasında hiç şüphe yok ki en başta saç ile ilgili olan parçalar ilk dikkat çekenlerdir. Çünkü saç, kadının havasına hava katan yüzün en önemli bölümüdür. Saça takılan doğru saç bandı modelleri hem bayanın saçına, hem de doğru seçilir ise diğer giysilere bir stil katar.

2015 Saç Bandı Modelleri

Özelikle genç kızlar arasında yeni saç bandı modelleri gözde olsa bile aslında saç bandının modası asla geçmiyor. Ama sadece genç kızlar değil, her yaştan bayanlar rahatlıkla saç bandı kullanabilir.  Yani özelikle genç kızlar için değil.

Dünya tarihinin gelmiş geçmiş en büyük stil ikonlarından biri olarak kabul edilen Audrey Hepburn gerek sinema filmlerinde, gerek gündelik yaşamında kullandığı farklı renk ve desenlerdeki saç bantları ile bu işin öncülerinden.

Nitekim saç kısa da olsa, uzun da olsa yüze bambaşka bir hava katıyor. Diyelim ki saçınız kirli ve yıkamaya zamanınız yok, saçınıza takacağınız bir saç bandı sizin kurtarıcınız olabiliyor. Böyle de bir avantajı var.

Daha genç görünmek isteyenler için de ideal.

Saç Bandı Modelleri

2015 saç bandı modelleri için ise söylenebilecek en temel şey, sezonun bu yılki ana akımlarından etkilendiği. Monokrom yani siyah beyaz saç bantları çok moda. Sezonun bir diğer gözdesi olan puantiyelere saç bantlarında da rastlamak mümkün. Çiçek desenleri de bolca karşımıza çıkıyor. Düz tek renk bir elbise harika bir uyum yakalamak bu tarz saç bantları ile mümkün olabilir.

Retro tarzı, hem şal, hem eşarp gibi kullanılabilen çok işlevli ürünler ise çok daha fonksiyonel olduğu için tercih edilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ