Sırtı Açık Gelinlik Modelleri 2015

Sırtı Açık Gelinlik Modelleri 2015

Her genç kız, hayali olan en güzel en mutlu gününde, üzerinde gururla taşıyacağı gelinlik içinde kusursuz görünmeyi ister. Bir bayan için bütün düğün hazırlıkları arasında, en çok zorlandığı konudur gelinlik seçimi. Aylar, belki yıllar öncesinden araştırmalar ve gelinlik seçimleri başlar. Gelinlik, insanın tarzını yansıtmalıdır. Gelin buketiyle, gelin ayakkabısıyla, kuşağıyla ve aksesuarlarıyla bir bütünlük taşımalıdır.

Sırtı açık gelinlik modelleri, gelin adayları tarafından beğenilerek giyilen gelinlik modelleri arasındadır. Pek çok farklı modelde sırt dekoltesi kullanılmaktadır. Bu yüzden, gelin adaylarının sırtı açık gelinlik seçmeden önce bazı hususlara dikkat etmesi gereklidir.

Prenses Model Sırtı Açık Gelinlik Modelleri

Bu tür prenses model gelinlikler seçerken, gelin adayları kendi fiziklerini göz önüne alarak çok dikkatli bir şekilde gelinlik seçmelidirler. Uzun boylu ve ince olanları, prenses model gelinlikleri çok güzel taşımaktadırlar. Eğer sırtı açık gelinliğinizi, prenses model düşünüyorsanız bunu göz önünde bulundurmalısınız. Bu gelinlik için en uygun ayakkabı, beyaz renkte ve yüksek topuklu gelin ayakkabıları olacaktır. Prenses model gelinliklerde saçlarınızı, yüksek balerin topuzu yaptırabilirsiniz. Aksesuar seçiminde ise, inci bileklik, inci küpeler ve inci kolye ile tamamlayabilirsiniz.

Dantelli Sırtı Açık Gelinlik Modelleri

Dantelin, gelinlik üzerinde kullanımı her zaman için gelin adayları tarafından beğenilmektedir. Sırtı açık gelinlik modellerinde, dantel kullanımı da oldukça şık durmaktadır. Dantel model, sırtı açık gelinliğinizin altına, dantel detayları olan bir gelin ayakkabısı seçebilirsiniz. Saçlarınızı, dağınık topuz şeklinde yaptırabilirsiniz. Dantel modelli gelinliklerde şık bir beyaz altın set yeterli olacaktır.

A Kesim Sırtı Açık Gelinlik Modelleri

A kesim gelinlik modelleri, her tür vücuda sahip olan bayanlarda hoş durmaktadır. Bu yüzden, pek çok bayan gelinlik seçimini bu tarz gelinliklerden yana kullanmaktadır. Gelinin, istediği kadar kabarık olan bu gelinlikler de sırt dekoltesi oldukça hoş görünmektedir. Bu gelinliğin altına, dolgu topuklu bir gelin ayakkabısı tercih ederseniz oldukça uygun olur. Saçlarınızı iri dalgalar yaptırarak açık bırakabilirsiniz. Aksesuar tercihini ise çok abartılı olmayan bir kolye ve bileklikten yana kullanabilirsiniz.

Sırtı Açık Gelinlik Modelleri 2015

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ