Mezuniyet Balosu Saç Modelleri 2015

Mezuniyet Balosu Saç Modelleri 2015

Mezuniyet tören ve baloları için şimdiden hazırlıklar yapılmaya başlandı. Havaların ısınması ile birlikte kıyafet tercihleri de bu alanda çok daha rahat yapılmaktadır. Mezuniyet saç modelleri ise, her zaman bir yanılgı yaşanılabilecek bir seçim olmaktadır. Dördüncü sınıf mezuniyeti, lise mezuniyeti ve üniversite mezuniyeti için, üç ayrı yaş grubu bulunuyor. Bu yaş gruplarındaki genç kızların kesinlikle yaşlarına uygun modeller seçmesi gerekiyor. Dördüncü sınıftan beşinci sınıfa geçen genç kızlar, maşalı saçlar veya kafalarından büyük topuzlar ile baloya katıldıklarında bu hoş bir görüntü olmayacaktır. Bunun yerine çok daha yaşa uygun şirin topuzlar, tost yapılan saçlar veya düz saçlar yapılması gerekir.

2015 Mezuniyet Elbiseleri

Mezuniyet saç modelleri 2015 yeni dönemi için hazırlanan kategoride birbirinden güzel örnekler yer alıyor. Genellikle dağınık topuz ve maşa kullanılarak yapılan saç şekilleri, lise ve üniversiteye geçecek genç kızların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Bu modelleri tercih ettikten sonra tabi ki iyi bir kuaför de bulunması gerekir. İşinin ehli olmayan kişilere saçlar emanet edildiği zaman, sonuç faciaya dönüşebiliyor. Mezuniyet için kep atma törenlerinde, çok hareketli dakikalar yaşanmayacağından düz fön veya sade maşa kullanılarak yapılan abartısız saç modelleri tercih edilmesi gerekir. Balo düzenlemeleri ise, genellikle şık bir mekanda ve müzikli eğlence olarak yapıldığı için, topuzlar, simli veya çiçekli süslemeler ile saçlar şekillendirilebilir.

Mezuniyet Balosu Saç Modelleri 2015

Uzun saç modelleri, kısa saçlara göre, çok daha rahat şekillendirilebilmektedir. Güzelliğin ön planda olacağı muhteşem gece için hazırlanan uzun saç model örnekleri arasında, dağınık topuz, sade ve düz yapılmış topuz, iri maşa ile yapılan dalgalı saç modeli, örgü ile hazırlanan saç modeli, aksesuarlar ile bütünleşmiş saçlar bulunuyor. Kısa saç modelleri ise, yeni sezonun en trend saç modelleri arasında yer alıyor. Kısa saçlar için hazırlanan trend modeller arasında, jöle ile dağıtılan saç formu modeli, düz fön modeli ve renkli modeller yer alıyor. Kıvırcık saçlar, okul için genellikle fönsüz kullanılırken, mezuniyette saçının farklı görüntüsünü sunmak isteyen genç kızlar, düz fönlü saç modelini tercih edebilirler. Bunun dışında kıvırcık saç modelleri, yine uzunluğuna göre, topuz, iri maşa kullanılan serbest model gibi örnekler ile tercih edilebilir.

Mezuniyet saç şekilleri için, sürekli bir model arayışı içerisinde bulunmayan, çılgın genç kızlar için ise, renkli saç modelleri düşünülmektedir. Elbiseye uyumlu mor, mavi, pembe renklerin saç uçlarına veya saç modeline uygun bölgelere uygulanması ile elde edilen saçlar da, yine mezuniyet tören ve geceleri için tercih edilebilir. Trendi yakalamak için birçok kişinin uyguladığı bu yöntemleri her genç kız tercih edebilir. İyi bir kuaföre saç emanet edilirse, sonuç çok daha güzel olacaktır. Fikir paylaşımını son ana bırakmayan herkes, güzel modellerden bir tanesini tercih ederek geceye hazırlanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ