LCW’De Yeni Sezon Bayan Kazak Modelleri

LCW’De Yeni Sezon Bayan Kazak Modelleri

LCW’De Yeni Sezon Bayan Kazak Modelleri

Etiketler:LCW’De Yeni Sezon Bayan Kazak Modelleri, Lcw Bayan Kazak Modelleri, Bayan Kazak Modelleri, Bayan Kazakları, Bayan Kazak Kombinleri

Kış çoğu insanın pek de sevdiği bir mevsim değildir. Deniz, kum, güneş varken eve tıkılıp cam arkasında kar izlemek hoş olsa da eğlendirici bir yanı yoktur. Nerde o mini şortla bir tişörtün kombinlenip sokaklara dökülen modası? Yılın sonu geldiğinde, rengarenk günlerin de sonu geliyor. Peki kış aylarını güzel günlerinize çevirmenin formülünün sizde saklı olduğunu biliyor muydunuz?

Eğer “Yaz kış dinlemem, gezip tozacağım!” diyorsanız, işe öncelikle giyiminizden başlamalısınız. Son yılların en soğuk kışlarından birini geçirirken; bugünleri ısıtmanız için hem şık, hem de sıcak kombinler yapmak tamamen sizin elinizde. Kış giyimi oldukça önemli ve masraflıdır. Yazın yaptığınız tişört alışverişleriyle karıştırmamanız gerekir. Kazaklar, pantolonlar, botlar, kotlar, bereler, atkılar, eldivenler derken kışı alışveriş yaparak geçirmiş olursunuz. Bu nedenle alışveriş konusunda bilinçli davranmaya özen göstermeniz gerekir.

Alışverişinize başlamadan önce size birkaç püf noktadan bahsetmek istiyorum. Kış giyim kombinlerinizde, tek bir parça ile öne çıkmak mümkündür. Bazen sadece bir bere bile, o gün kendinizi iyi hissetmeniz için yeterli olabilir. Önemli olan; parçanızın renk, doku ve biçim açısından doğruluğudur. Bu kombinlerde benim star tercihim genellikle kazak üzerinedir. Kazak seçimi konusunda sizi uyarmak isterim. Tek renk kazaklar da, doğru kombinler yapıldığında oldukça öne çıkan parçalar olabilir.

2016 kış kreasyonlarındaki kazak modelleri genellikle kalın ve salaş tipte. Modacıların kadınlar üzerindeki erkeksi tasarımları oldukça ilgi çekici nitelikte. Kaldı ki bu parçaları doğru eşyalarla kullanırsanız, günün şıkı siz olabilirsiniz.

Birçok ünlü marka, 2015/16 kış kreasyonlarında uyguladığı “sokak modası”nı kazak tasarımlarında da ön plana çıkardı.
Bu durumda LC Waikiki Woman Collection da; üst parçada sadece triko ve gömlek değil, kazak konusunda da yeni tasarımlara yer verdi. Ne var ki kısa sürede çok satış yapan bu kazaklar, geniş kesimleri ve bol boğaz olarak adlandırılan yakalarıyla oldukça ilgi çekici.

LCW Bayan Kazak Modası Kombin Tavsiyelerim

 Eğer hâlâ bir LCW mağazasına gidip kazak koleksiyonlarına göz atmadıysanız, bunu yapmanın tam sırası. Çünkü gri ve siyah kotlarınızla kombinleyebileceğiniz harika kazaklar mevcut. Ayrıca düz renk ve bol kesim kazaklarla, ekstra dar pantolonlarınızı veya en sevdiğiniz taytlarınızı kombinlemenizi şiddetle tavsiye ederim.

      İyi alışverişler..

LCW’De Yeni Sezon Bayan Kazak Modelleri Resimleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ