Kişiliğe Göre Gelinlik Modelleri

Kişiliğe Göre Gelinlik Modelleri
Düğün günü göz kamaştırıcı olmak bütün gelin adaylarının hayalidir, üzerine en çok yakışan ve tarzını yansıtan gelinliği bulmak için günlerce dolaşır gelin adayları, peki günlük hayattaki giyim tarzınızı kişiliğinizi yansıttığı gibi, beğendiğiniz gelinliğin de kişiliğinizi yansıttığını biliyor muydunuz? Kişiliğinizi yansıtan  gelinlik modelinin sizi daha rahat, daha mutlu hissettireceğini biliyor musunuz? Beğendiğiniz gelinlik modeline görehangi kişiliğe sahipsiniz gelin birlikte bakalım.
Kalp şeklinde dekoltesi olan gelinlikler
Kalp her zaman aşkın ve sevginin sembolü olmuştur, çok duygusal ve romantiğim diyorsanız, bu modeller i seçerek sevgilinizin gözlerinde kaybolabilirsiniz.
Bedeni saran gelinlikler
Bedeni saran boyun aksesuarlı gelinlikleri, her zaman kendinize ait bir tarzı benimseyen gelinler tercih etmektedir. Bu modellerle farklı ve özel olduğunuzu hissedebilirsiniz.
Etekleri kabarık gelinlikler
Genç kızlarda küçüklükten beri gelen bir prenses olma hayali vardır, sizde bu özlemle büyüyen çocuk ruhlu, şen şakrak, cıvıl cıvıl biri iseniz, böyle bir model seçerek,kendine ait aşk masalında, aşk gecesinin prensesi olabilirsiniz.
A Kesime sahip gelinlikler
Osmanlıya hayranlık duyan gelenekçi bir yapınız varsa, dantellerle, işlemelerle, şık tüllerle bezeli bu modeller tam size göre. Bu modellerle kendinizi sultanlar gibi hissedebilirsiniz.
Uzun kuyruklu deniz kızı veya balık etek tarzı gelinlikler
Kendine güveni olan, hassas ve aşırı romantik olmanın yanında, idealist bir yapıya sahip biri iseniz bu modellerle düğününüzün büyülü perisi olabilirsiniz.

Gelinlik Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ