Dalgalı Yarım Toplu Saç Şekilleri

Dalgalı Yarım Toplu Saç Şekilleri

 Dalgalı Yarım Toplu Saç Modeli

Siz hala dalgalı yarı toplanmış saç şeklini denemediniz mi o zaman hem seksi , sevimli ve doğal gözükmek istiyorsanız bu pratik saç modelini  denemenizi öneririm.

Topuz yapmayı sevmeyenler için en ön planda olan yarım toplu saç şeklidir. Yarım toplu bu modeli herkesin kolayca yapabileceği gibi  oldukça zor ve şık görünmektedir.Bu saç modeli oldukça günlük ve pratiktir önceden  yapımı zor ama fazla şık durmayan yerlerin yerini artık örgü burgu modeller vardır. Bu model en fazla Jennifer Lopez tarafından kullanılmaktadır ve daha dünyaca ünlü mega starların tercih etmiş olduğu bu model fazlasıyla pratik .Bu modeller yani rüzgarda dalgalanmış saç modeli kadınları oldukça seksi kılıyor eğer abartıdan hoşlanmıyorsanız kesinlikle yarım toplanmış saç modelinin yerini hiçbir saç modeli alamaz. Eğer hem küt hem de kat kesilmiş bir saçınız varsa artık yüz hatlarınız oldukça öne çıkarak size natural bir görünüm için sokar. Eğer bir kahkülünüz var ise artık tarif edilemez bir görünüme bürünmüş olursunuz ve bunu bir tuvalet giyerek oldukça büyük bir ahengin içine sokabilirsiniz ve artık özel bir davete gitmeye hazırsınız bir toplantıya gitmek isteyen yani iş bayanlarının kullanmak isterse, ki eminim ki isteyeceklerdir iki yana ayırarak hafif su dalgaları ile toplantılara katılabilirsiniz .

Ünlülerinde kullanmış olduğu krape yaparak oldukça şık ve natural gözükebilirsiniz ve bununla istediğiniz yere gidebilirsiniz örneğin;Davetlere, kınaya, düğüne veya nişana gidebilirsiniz eğer böyle toplum içi yerlere giderseniz oldukça dikkat çeker ve fazlasıyla şık durursunuz eğer zarif bir bayan gibi gözükmek isterseniz  yandan ayırırsanız oldukça şık duracaktır. Elbette sadece bu modelleri tercih etmeyebilirsiniz , bu toplanan saça bildiğimiz düz örgü veya mısır örgü ekleyebilirsiniz bu sizi daha natural gösterecektir.  Son dakika bir yere mi çıkmanız gerekiyor o zaman çareyi en doğru yerde yani dalgalı yarı toplanmış saçta bulabilirsiniz çünkü bu saç modeli fazlasıyla pratik ve bir o kadar da şık bir saç modelidir perçemleri olan bir kişi önde bir adet toka ile toplayarak oldukça natural gözükür çünkü bu model her perçemliye yakışır ve bununla güzel yazlık veya mevsimsel geçişleri olan bir elbise ile tamamlayabilirsiniz artık herhangi bir yere gidebilirsiniz bu davet nişan vb. olabilir.

Dalgalı yarım toplu saç modeli saçlarınızın derli toplu ve şok bir görünüme kavuşmasına yardımcı olmakla birlikte her yaş grubu bayan tarafından tercih edilebilir.

Dalgalı Yarım Toplu Saç Şekli Resimleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ