At Kuyruğu Saç Şekli Modelleri

At Kuyruğu Saç Şekli Modelleri

At Kuyruğu Saç Şekli Modelleri 

Gerek günlük hayatta gerekse spor şıklığımızdan uzaklaşmak istemediğimiz zamanlarda rahatlıkla tercih edebileceğiniz modeller arasındadır tepede toplanan at kuyruğu… Bu yılın trend modelleri arasına da girecek gibi görünüyor. Hemen hemen her ortama uyum sağlayacak modelin yapımı pratik veve yerine göre çok şık durabiliyor. TSon günlerde ünlüler tarafından da fazlaca tercih edilir oldu. At kuyruğunu şık mekanlarda , davetlerde kullanmak günlük kullanmaktan daha trend olmuş durumda şu sıralar…

Farklı at kuyruğu modelleri arasında tercih yapılabilirken kimileri sizleri retro görüntünüz ile büyüleyici bir duruma getirebilirken, kimileri de sade bir şıklığa ulaştıracaktır.

Saç Sarılı At Kuyruğu: Duru ve doğal bir güzelliğe kavuşmanızı sağlayacaktır. At kuyruğunun kolay yapılabilen türlerinden olan bu saç şekli şık bir görüntüsü vardır. Önünde krepe atılarak da kullanılabilir. Saçınızı at kuyruğu yaptıktan sonra bir tutam saçı tokanın etrafına dolayarak tokayı gizleyebilirsiniz bu del daha çok günlük kullanımda tercih edilebilir.

Retro At kuyruğu : Vintage görüntünüz ile herkesi büyüleyebileceğiniz ve şık mekanlarda tercih edebileceğiniz bir at kuyruğu şeklidir. Farklı bir model ile göz kamaştırmak istiyorsanız bu model tam da size göre olabilir. Saçınızın ön tarafını kabartarak yaptığınız at kuyruğu modeli sizleri çekici bir görüntüye kavuşturabilir sade şıklık yakalamak için doğru tercih de olabilir.

Tepeden toplanan at kuyruğu modelleri spor şıklık yakalamak yolunda bire bir tepede topladığınız saçlarınızı sade bir şekilde bırakın ve doğal bir güzellik elde edin. At kuyruğu modelleri zaten abartıya kaçmadan gayet sade, şık, temiz bir görüntü elde etmek için kullanılan modellerin başında yer almaktadır. Göz makyajınızı buğulu yaparak gözlerinizi vurgulayabilmek için de doğru tercih olacaktır.

Örgülü at kuyruğu modelleri daha çok sıradanlığın dışına çıkararak şelale örgü modeli,düz örgü ya da mısır örgüsü gibi değişik modeller ile saçlarınıza farklı bir hava katmanıza yardımcı olacaktır.

Örgülü at kuyruğunu yine şık mekanlarda, davetlerde, kokteyllerde yüzünüzü ön plana çıkarmak için kullanabilirsiniz. Örgü sizlerde daha maskülen bir hava yaratabilir. Kullandığınız örgü modelini saçlarınızın ön tarafında da kullanabilir ya da toplanan kısmın aralarına ekleyerek değişik bir model elde edebilirsiniz.

Hacimli at kuyruğu ise saçınızda hacimli dalgalar yapıp at kuyruğu şeklinde toplayarak elde ettiğiniz modeller arasındadır. Hacimli modellerde de aslında ön tarafta atılan krepeler ve maşa yardımıyla da dalgaları hacimlendirmek saçlarınızı elegan bir görüntü oluşturabilir.

At Kuyruğu Saç Modeli Resimleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ