Alvina Tesettür Giyim 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Alvina Tesettür Giyim 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Kadın giyimi bir curcunadır. Kadın giyimi bir başka dünyadır. Hatta özel uzmanlık dalıdır bile denebilir. Hem kendi içinde bir ahengi olması gerekir, hem de bütün olarak kişinin yaşına, gideceği yere, vücut tipine uygun olması.

Aksesuarından, temel giyim parçalarına kadar her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmek ve hesaplamak gerekir.

Açık kadınlar için alternatif geniş olmakla beraber aynı şey tesettürlü kadınlar için tamamen geçerli değildir. Orada biraz daha sınırlama vardır ama her kadın gibi kapalı giyinen kadınlar da kadın olmalarından dolayı modadan uzak kalmak istemez ve güzel görünmek isterler.

İşte bu noktada da çağdaş ve modern giyimi tesettür giyim adresi: Alvina tesettür giyim olmakta.

Modadan Uzak Kalmak İstemeyen Tesettürlü Kadınlara

Alvina 2015 denince karşımıza hemen sezonun gözde rengi beyaz çıkıyor. Tepeden tırnağa beyaz diyen moda belirleyicilerinin doğrultusunda Alvina 2015 ilkbahar yaz koleksiyonu web sitesinin girişinden de görüleceği üzere beyaz giysiler ile dolu.

Beyaz gömlekler, boydan tamamen beyaz elbiseler, kırmızı beyaz, mavi beyaz altı ve üstü farklı renkte elbiseler, yakası özel işli polyester kumaştan kıyafetler,

Ama elbette ki Alvina giyim sadece elbiseler ile sınırlı değil. Üst giyimde, bluz, ceket, tunik, yelek, alt giyimde pantolon ve etek, dış giyimde trench, ferace, pardösü, kaban, manto, abiye takımlar ve abiye elbiseler, şallar, eşarplar, ayakkabı, çanta, cüzdan ve de neredeyse tüm aksesuarlar yani, saat, kolye, bilezik, broş, yüzük, kemer, küpe, eldiven.

Alvina yeni sezon için denizi de unutmamış ve tesettür mayolar ve özel eşofman takımlar üretmiş.

Hepsi birbirinden kaliteli ve özgün modanın trendlerini takip edilerek ama tesettür giyimin çizgilerine sadık kalınarak hazırlanmış, kişileri terletmeyen , anti alerjik malzemeden üretilmiş tasarım ürünler.

Alvina 2015 aslında sadece kapalı giyinen kadınlara değil, modayı takip eden ama açık giyinmekten pek de haz etmeyen tüm kadınlara hitap ediyor.

Zaten ayakkabı, çanta ve aksesuarlar herkes için ve yıllarca kullanılabilecek ürünler.  Fiyatlar uygun, bir kere alıp yıllarca kullanılabilecek nitelikte.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ