2016 Yazlık Tesettür Kombinde Kap Trendi

2016 Yazlık Tesettür Kombinde Kap Trendi

2016 YAZLIK TESETTÜR KOMBİNDE KAP TRENDİ

Takip etmekte zorlandığımız bir yılı geride bıraktığımız tesettür kombinlerindeki yeniliklere hız kesmeden devam ediliyor. Tesettür giyen bayanların en çok tercih ettiği modeller arasında kap ürünleri yer alıyor. Biz de size bu yazımızda 2016 yaz ayları için hazırlanmakta olan kap trendine ayak uydurmanız için bazı tesettür kombinlerine yer vereceğiz. Geçen yıldan örnekleri de bulacağınız yazımızda, benzerlerinin geleceğini düşündüğümüz kap modelleri ve kombinleri hakkında fikir sahibi olabileceksiniz. Tesettürde dış giyim ürünlerinden birisi olarak gördüğümüz kap trendi, özellikle yaz sıcaklarında vücudunuzu daha serbest bırakmaktadır. Çünkü belden itibaren genişleyen bu model sayesinde tesettür kombinlerinde rahat bir nefes alabileceksiniz.İşte şimdi size sözünü ettiğimiz kap trendi ile ilgili hazırlamış olduğumuz yazlık tesettür kombinleri ile ilgili örneklerimizi paylaşacağız.Kap trendini yakalarken kumaşlarına önem verin.

Kumaşına göre kap trendine ayak uydurmak isterseniz, yazlık tesettür kombinleri için seçmeniz gereken modellerde kot, keten veya file ile örülmüş olanlarına öncelik vermeniz gerekir. Tamamında veya küçük bir kısmında bu kumaşlardan detaylandırılmış bir şekilde yer alacak olan kap modellerini seçmeniz için daha birçok nedeniniz bulunuyor. Kumaşlarının kaliteli ve yaza özel dizayn edilmiş olması sayesinde yaz aylarında şikayetçi olduğunuz sorunlardan bir bir kurtulabilirsiniz.Kap kesimlerinde yer alan detaylar.Kumaşları bakımından tam yaz aylarına özel olarak dizayn edilmiş olduğunu gördüğümüz kap modellerinin görünümleri de kişilere rahatlık sağlamaktadır. Uzun olarak gördüğümüz kap modellerinin bazılarında asimetrik etek uçlarına rastlamaktayız. Bu da demektir ki önü arkasına göre daha kısa olan bu modellerle tesettür kombinlerinizi daha istekli bir şekilde yapabileceksiniz. Ancak bunu istemezseniz düz etek ucuna sahip olan düğmeli ve sade kap modellerini de tercih edebilirsiniz.

Yaz aylarına göre kap renklerini seçmek.Çift taraflı olarak da kullanılabilen modelleri olan kap çeşitlerini incelerken yakalarına da önem verebilirsiniz. Bebe yaka veya bisiklet yaka kap modellerinin en çok tercih edilenler arasında olduğunu hemen belirtelim. Renk olarak yaza uygun nar çiçeği rengi, açık mavi, ekru  veya toz pembelere yönelebilirsiniz. Aynı zamanda aynı tonlardaki eşarplar da kap modellerini en iyi şekilde tamamlamanıza yarayacak detayları barındırmaktadır. Unutmayın ki yalnızca eşarplar değil, diğer kullanacağınız aksesuarlar da yine kap modellerinde seçeceğiniz renklere göre değişkenlik gösterecektir.Yaz aylarının gelmesiyle birlikte tesettür kış kombinlerinde yer almakta olan koyu renkleri bir kenara bırakmanızı öneriyoruz.  Unutmayın ki, yaz aylarında açık renklerin giyilmesi güneşli ortamlarda sağlık açısından da oldukça faydalı olacaktır. Renk önemli değil diyerek geçmek yerine, yaz havasına uygun açık renkleri tercih ederek ruhunuzu da dinlendirebilirsiniz.

2016 Yazlık Tesettür Kombin Kap Resimleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ