2016 Yaz Gelinlik Modelleri

2016 Yaz Gelinlik Modelleri

2016 yaz Gelinlik Modelleri Kış sezonlarının koyu ve kapalı havasını açan baharın ilk güneş ışınlarının görülmesiyle birlikte büyük bir aydınlığa bürünen bayanlar, bunu verdiği kararlar ile de göstermektedir. Isınan havalarla birlikte, verdiği önemli kararlar için bir adım atmaya başlayan bayanlar, hayatlarının erkeğini bulduklarına inandıkları damat adayları ile muhteşem bir düğün organizasyonunda tüm sevdiklerini buluşturmaktadır. Ancak öncesinde gelin adaylarının bu özel kutlamaya hazırlanmak adına seçmek zorunda oldukları gelinlik modelleri alışverişi oldukça geniş bir zaman dilimini kapsar.Haftalar öncesinden gelinlik modelleri seçimi için mağaza mağaza gezecek olan bayanların, hangi noktalarda öncelikli davrandığına dair bazı detayları bu yazımızda aktarmak istiyoruz.

DAR KESİMLİ MİNİMAL GELİNLİK MODELİ Geçtiğimiz yıl olduğu gibi 2016 yazında gelin adaylarının gelinlik modeli için ön planda tuttuğu en önemli detayın dantel işlemeleri olduğunu görebiliriz. Hatta gelinliğin üst kısmından başlayan dantellerin etek ucuna kadar geldiğini görebileceğimiz gelinlik modelleri dar kesimli olarak karşımıza çıkacaktır. Bu da zarif bir bayanı daha şık gösterecek olan minimal bir görünümü sağlayacaktır.

BALIK ETEK KUĞU GÖRÜNÜMLÜ GELİNLİK MODELİ Ancak eteklerinde biraz kabarıklık tercih edenler balık etek modelli gelinlik türlerine bakarak, basenler den itibaren genişleyecek olan etek görünümlerinde kabarıklığı önem vermektedirler. Adeta bir kuğu görünümünü kazanacak olan bayanların bu tarifimize uyan gelinlik modellerini daha çok tercih ettiğini görebiliriz.Gelinlik modeli seçimlerinde daha rahat olmak isteyen, özgürlüğünü yansıtmasına öncelik verenlerin tercihi olarak bohem tarzında rahat ve salaş gelinliklerin kullanıldığını söyleyebiliriz.

TESETTÜR GELİNLİK MODELLERİ ve EŞARP UYUMU Tesettür gelinlik modelleri arasında ise bayanların vücut ölçüsüne göre tercih ettikleri yine dantelli, uzun kuyruklu ve gösterişli eşarp uyumlu seçimleri görürüz. Üst kısımda yoğun dantel kullananların eşarplarında daha sade oldukları gözden kaçmamaktadır. Tesettür bayanlar gelinliklerini seçerken aksesuarları geri planda bırakarak, daha çok eteklerin kabarık olmasını ve gelinliğin üst kısmının gösterişli olmasını ön plana alırlar. Çünkü aksi halde aksesuarlar ile hoş olmayan bir görünümün elde edilmesi kaçınılmazdır.Gelinlik modelleri arasında her zevki yansıtan uzun kollu, prenses modelli, Helen tarzı veya taşlı ve kabarık etekli gelinlik modellerini rahatlıkla görebileceğimiz 2016 gelinlik modası için seçimlerinizi yaparken her zaman vücut ve beden kalıpları ile stilinizi yansıtacak olmasına önceliği verin. Bu modellerin çok daha fazlasına göz atmak isterseniz internet üzerinden oldukça geniş bir gelinlik modeli yelpazesine yer veren, ünlü modacıların tasarımlarının bulunduğu adresleri ziyaret edebilirsiniz.

2016 Yaz Gelinlik  Resimleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ