2016 Puantiyeli Elbise Modelleri

2016 Puantiyeli Elbise Modelleri

puantiyeli elbise modelleri

Elbise modelleri arasında bayanların ilgisini çekebileceğini düşündükleri çok fazla detaya ve işlemeye yer veren ünlü modacıların tercih ettiği diğer bir model ise puantiyeli elbiselerdir. Küçük veya büyük noktaların, zemin rengine zıt bir şekilde yer alması sonucu puantiyeler oluşmuştur. Genellikle hepsi aynı boyut olan puanların işlenmesi sonucunda puantiyeli elbise modelleri oluşmuş ve özellikle yaz aylarında kadınların vazgeçilmez modelleri arasında yerini almıştır.

PUANTİYELİ ETEKLER Elbise modelleri arasında en çok etekler dikkat çekmektedir. Tek parça dahi olsa eteklerindeki farklı dokunuşlar nedeniyle parçalı olarak gösterilebilen elbise modelleri için kullanılan bir detay da puantiyelerdir. Puantiyeli elbise modelleri arasında en çok eteklerin bu modern dokunuşa uyduğu görülmektedir. Puantiyeli etekler ile diğer elbiseler arasındaki farklı daha iyi anlayabilmek adına üzerinizde görmeniz daha yerinde bir karar olacaktır. Puantiyeli eteklerin diğer elbiselerden farkı daha spor durması ve günlük kullanım için uygun olmasıdır. Klasik giyimde ise puantiyelerin çok fazla değeri olmadığını görmekteyiz. Etekler açısından bakıldığında sportif giyim ve günlük giyim kombinleri arasında hem tesettür giyimde, hem de normal giyim parçalarında bu ürünlere rastlanmaktadır.

PUANTİYELİ AKSESUARLAR Tokalar, küpeler, çantalar derken puantiyeli aksesuar modasına uymakta olan çok sayıda parça görülmektedir. Bunlar puantiyeli eteklere sahip elbise modelleri ile birlikte büyük bir uyum sağlamaktadır. Her boyuttaki birbiri ile eşit olan noktaların birleşiminden meydana gelen ve en az iki rengin kullanıldığı puantiyeleri siz de yanınızdan eksik etmeyin. Puantiyeli aksesuar seçimlerinizde kullanacağınız ürünlerin yoğunluğunu iyi bir şekilde seçmelisiniz. Tüm aksesuarlardaki puantiyelerin aynı boylarda olmamasına özen göstererek göze çok rahatsız edici gelmemesini sağlayabilirsiniz.

RENKLİ PUANTİYE MODELLERİ Her ne kadar puantiyeli elbise modelleri denildiği zaman aklınıza siyah veya beyaz, beyaz veya bordo, kırmızı veya lacivert gibi birbiri ile zıt uyum oluşturacak renkler gelse de, aslında özellikle çocuk elbiseleri kategorilerinde yer almakta olan puantiyeli elbise modelleri yeşil, mavi, beyaz, kırmızı, sarı gibi birbirinden farklı renk toplarından meydana gelmektedir. Çocuk giyiminde ve aksesuarlarında, şemsiye gibi mevsimlik araç gereçlerde renkli puantiye modelleri en az puantiyeli elbise modelleri kadar ilgi görmektedir.

PUANTİYELİ ŞALLAR Son olarak puantiyeli elbise modelleri ile kullanılabilecek olan bir aksesuardan daha bahsedelim. Puantiyeli şallar sayesinde elbiselerinizle uyum yakalayabilirsiniz. Elbisenizin tamamında veya bir kısmında yer alacak puantiyeli kısımları şallar ile daha da arttırabilirsiniz. Yaz kış modası geçmeyen şalların hafif ve ince kumaşlara sahip olan modellerini puantiyeli olarak alabilirsiniz. Bunlar yaz mevsimleride diğer elbise modelleriyle de oldukça hoş duracaktır. Puantiyeli elbise modelleri ve aksesuarları arasından seçeceğiniz oldukça farklı modeller bulabilirsiniz. Tamamen kendi zevklerinizi göz önüne aldığınız da, aradığınız her türlü puantiyeli renkleri ve ürünleri bulabilirsiniz. Geniş bir puantiye yelpazesinde siz de yeni modaya uymak için internetten ve mağazalardan bu yöndeki arayışlarınızı sıklaştırabilirsiniz.

2016 Puantiyeli Elbise Resimleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ