2016 Kış Modası ve Broş Kullanımı

2016 Kış Modası ve Broş Kullanımı

2016 Kış Modası ve Broş Kullanımı

Etiketler:2016 Kış Modası ve Broş Kullanımı, Broş Modeli, Broş Modelleri, Broş Modelleri Kombini, Broş Kombini
TREND ALARMI: KIŞ MODASINI BROŞ KULLANARAK HAREKETLENDİRİN

Vintage tarz, geçtiğimiz sezona damgasını vuran en havalı moda trendlerinden biri olmuştur.2016 Kış Modası ve Broş Kullanımı’ni sizlere açıklamaktayız. Bu tarz, 2016 kış sezonunda da parlayan moda trendlerinden biri olarak ünlü markalar tarafından hazırlanan kış koleksiyonlarında da yoğunlukla kullanılmıştır. Vintage detaylı her şeyin, modern zamana uyarlanarak oldukça tarz bir trendin bir parçası haline dönüşmesi, vintage detaylı tüm aksesuarların da da yeniden gündeme gelmesini sağlamıştır. İşte vintage bir moda trendi dediğimizde ilk aklımıza gelen, sezona da damgasını vuran aksesuarlardan biri:broşlar.

Broşlar, büyük markalar tarafından defilelerde sıklıkla kullanılan kuvvetli bir tamamlayıcıdır. Broş aksesuarını ister vintage tarzda bir kombinde kullanıp tarzınızı güçlendirebilir, isterseniz de modern tarzda bir kombinde kullanıp küçük bir detayla kombininize hareket katabilirsiniz. Üstelik bu tarz broşlara sahip olmak için yüksek fiyatlar ödemenize de gerek yoktur! Annenizin ya da ananenizin dolabı bu konuda oldukça zengindir.

KIŞ MODASI: DÜZ RENK KABANLARDA BROŞ KULLANIN

Eğer ki kış sezonundan bahsediyorsak ve kış daha şimdiden çetin soğuklarla geldiyse, oluşturduğumuz kombinlerde kabanlarımız en önemli parçalardan birisi olmuştur. Bu sezon düz renk oversize kaban tarzı dediğimiz kaban modellerinin oldukça trend olduğunu düşünürsek; düz renk kabanlarınızı hareketlendirmek için broşlardan faydalanabilirsiniz. Kabanlarınızın yakasına veya göğüs hizasına takacağınız broşlar ile hem zarif hem de sezonun modasına uygun oldukça tarz bir görünüm elde edebilirsiniz.

KIŞ MODASI: BERELERDE BROŞ KULLANIN

Kış mevsimi denildiğinde aklımıza rengârenk ve desen desen berelergelmektedir. Kullandığınız berelere, farklı bir hava kazandırmak istiyorsanız, sezonun en trend aksesuarı olan broşlar bu konuda iyi bir seçim olacaktır.

TRİKO KAZAKLARINIZDA BROŞ KULLANIN

Kış mevsiminin vazgeçilmez parçalarından birisi olan triko kazaklar, bu sezonda da en çok tercih edilen parçalardan birisidir. Özellikle de balıkçı tarzda oversize kazaklar sezona damgasını vurmuş hit parçalardan birisidir. Triko kazakların düz ve sade duran yapısını biraz hareketlendirmek istiyorsanız; kolye kullanımına bir alternatif olarak broşlara da şans verebilirsiniz. Triko kazakların üzerinde kullanılan broşlar, oluşturduğunuz kombine oldukça şık ve tarz bir dokunuş yapacaktır.

2016 Kış Modası ve Broş Kullanımı Resimleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ