Turuncu Elbise, Çanta, Ayakkabı Kombinleri

Turuncu Elbise, Çanta, Ayakkabı Kombinleri

Sokak modası eşliğinde tercih edilen en çarpıcı renkler arasında turuncu bulunuyor. Birçok bayanın elini tersi ile ittiği turuncu rengi, bahar ve yaz sezonu için bomba gibi kombinler ile karşımıza çıkıyor. Turuncu elbise kombinleri, evde buluna gardıropları, meyve bahçesine dönüştürecek tonlarda hazırlanmış. Portakal rengi, mandalina rengi ve limon renginin karışımları ile tasarlanmış canlı tonlar, insanın içini açan ferahlığa sahip. Turuncu kıyafet kombinleri için yapılan en doğru şey turuncuyu nötr renk olan beyaz ile kullanmak olacaktır. Çünkü turuncu zaten çok canlı bir renktir. Bu yüzden ancak pastel renk tonlarında ve beyaz ile kullanıldığı zaman doğru bir kombin yapılmış olacaktır.

Turuncu renkte kıyafetlerin kombini yapılırken, aksesuar seçimlerinde mutlaka canlı bir rengin bulunması gerekir. Açık yeşil ve sarı gibi renkler, bu alanda kullanılabilecek renkler arasında yer alıyor. Turuncu renkler genellikle açık tonlarda olan başka bir renk ile uyum sağladığı için, turuncu tonlarındaki bir bluz için taşlanmış kot veya deniz mavisi skinny pantolonlar tercih edilebilir. Bu bütünlük, bayan turuncu çanta kombinleri arasında kullanılırsa, doğru bir tercih yapılmış olacaktır. Turuncu çanta kombini, genellikle turuncu kıyafetleri tenine pek fazla yakışmayan bayanların tercih ettiği aksesuarlardandır. Turuncu çok çarpıcı bir renk olduğu için tene çok fazla uyum sağlamaz. Eğer bir bayanın tenine altın takılar yakışıyor ise, bu durumda turuncunun her tonu da yakışabilir. Aksi taktirde turuncu kıyafetler ile değil, aksesuarlar ile tercih edilmelidir.

Turuncu Elbise, Çanta, Ayakkabı Kombinleri

Turuncu ayakkabı kombinleri bayan seçimleri, genellikle gösterişi seven bayanlar tarafından yapılmaktadır. Turuncu ayakkabılar, açık kahve rengi, bej rengi, krem rengi ve kemik rengi gibi açık ve yumuşak tonlar ile kullanılmalıdır. Bunun dışında yine siyah ve beyaz rengine bir hareketlilik kazandırmak için canlı turuncu renklerde kullanılacak ayakkabılar iyi olacaktır. Turuncu ayakkabı kombini, gece eğlenceleri için tercih edilen siyah mini parıltılı elbiseler ile de büyük bir uyum yakalamaktadır. Bunun yanı sıra kayısı, şeftali ve kavun tonlarında makyaj yapıldığı zaman tüm kıyafet ve aksesuarlar ile büyük bir bütünlük sağlanmış olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ