Rugan Kullanımı

Rugan Kullanımı

Rugan Kullanımı

Modası geçmeyen, kadınların olduğu kadar erkeklerin de şıklığına şıklık katan temel parçalardan biridir.Geçmişte annelerimizin de ayakkabılarının arasında rugan bulunmaktaydı. Rugan kullanımı hala ilk günkü gibi önemini korumaktadır.

Rugandan Yapılan ürünler

Günümüzde rugandan yapılan ürünler oldukça fazladır, ayakkabılar, kemerler, çantalar, cüzdanlar vs. pek çok seçenek bulunmaktadır.Her kişinin dolabında mutlaka bir rugan ürünü bulunmaktadır. Rugan kurtarıcı bir üründür, çoğu zaman sade bir kıyafetlerinizi rugan çanta ve ayakkabılarla farklılaştırıp hareketlendirebilirsiniz. Fakat kıyafetiniz abartılıysa rugandan uzak durmanız gerekmektedir. Sade, süssüz ve tek renk ruganlar birçok kıyafetlerinizle kombiliye bilirsiniz. Abartılı ve bol kıyafetlerle detaylı rugan kullanılması pek hoş görünmemektedir. Detaydan kasıt zincirler, fiyonklar, kurdeleler,  metal zımbalar taşlar,  vs. özelliklere sahip olan modellerdir. Kıyafetlerinizde ikiden fazla rengin kullanırken rugan kullanımından uzak durmanız gerekiyor. Ruganın parlak derili kıyafetlerle kullanılması doğru değildir. Fazla parıltılı ruganayakkabıların seçimi pek güzel görüntü oluşturmuyor.

Rugan Ayakkabıda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Genellikle kalın bir tabakayla kaplandığı için rugan ayakkabıların hava geçirgenliği fazladır. Bu sebeple uzun saatler boyunca giymek sağlıklı bir durum değildir.Rugan ayakkabıda dikkat edilmesigerekenlerden bir diğeri ise deri ayakkabılara göre daha sert yapıda oldukları için rugan ayakkabılarınızın daha rahat olmasına önem göstermelisiniz. Şık, güzel büyük bir rugan portföyçantayla gündüz ve geceleri şıklığınızı tamamlamanız mümkündür. Tercihiniz büyük bir kol çantadan yana ise yine bol detaydan kaçınmanız gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ