Nar Çiçeği Elbise Kombinleri

Nar Çiçeği Elbise Kombinleri

Baharın ve yazın müjdeci renklerinden olan nar çiçeği rengi ile, bu sezonda çok şık ve rahat kombinler hazırlanıyor. Tutkunun renkleri kırmızı, pembe ve bu iki rengin tonlarından oluşan ara renklerdir. Nar çiçeği de kadınların tutku ve sıcaklığını dışa yansıtabildiği güzel renklerden bir tanesidir. Nar çiçeği kıyafet kombinleri yapılırken, her giyim ürününde bu rengi görmek mümkün oluyor. Yazın en çok tercih edilen kıyafet parçalarından bir tanesi de eteklerdir. Topuklara kadar uzanan eteklerde kullanılan nar çiçeği rengi, bayanları olduklarından çok daha zarif göstermektedir. Nar çiçeği bol etekler için, beyaz veya kırık beyaz bluzlar, askılı badiler, straplez bluzlar tercih edilebilir. Kıyafete eşlik edip, kombine uyum sağlaması açısından kullanılan gözlük, çanta, takı, saat veya ayakkabılarda da nar çiçeği rengi kullanılması çok doğru olacaktır.

Nar Çiçeği Elbise Kombinleri

Nar çiçeği elbise kombinleri yapılırken bu yazın trend deseni olan çiçekli desenler elbiseler üzerinde tercih edilmektedir. Krem tonları, bej rengi, beyaz, siyah, turkuaz ve mint yeşili gibi renkler, bu sezonda elbiseler ile bütünleştirilen aksesuar renklerinin başında geliyor. Abiye kıyafetlerde de rahatlıkla tercih edilen nar çiçeği elbiseler, özellikle taş detayları ile dikkat çekiyor.  Nar çiçeği topuklu ayakkabı kombinleri için, yine pastel renkteki kıyafetler tercih edilebileceği gibi, siyah elbiseler de seçilebilir. En sempatik görünümü elde etmek için açık tonlar yaz aylarında daha iyi olacaktır. Nar çiçeği ayakkabı kombinleri bayan seçimleri yapılırken, giyilen kıyafetin modeline göre de ayakkabılar tercih ediliyor. Mini etekler topuklu ayakkabılar ile giyilebileceği gibi, şık ve sevimli babetler ile de rahatça kullanılabilir. Nar çiçeği ayakkabı kombini, aynı tonlarda çanta ve makyaj seçimleri ile tercih edilebilir.

Bayan nar çiçeği çanta kombinleri de yazın çok fala tercih edilmektedir. Siyah, beyaz, krem tonları pembe tonları, kırmızı tonları gibi renkler ile kullanılan nar çiçeği çantalar, soluk gri rengi ile de kullanılarak kombine hareketlilik kazandırabilir. Çiçek desenli renkli elbiseler ile kullanılan nar çiçeği çanta kombini içerisinde sarı ve kırmızı tonlarında iri bilezikler kullanıldığı zaman çok daha şık bir görünüm elde edilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ