Maskeli Balo Kıyafetleri

Maskeli Balo Kıyafetleri

Maskeli Balo Kıyafetleri

Etiketler:Maskeli Balo Kıyafetleri, Maskeli Parti Kıyafetleri, Balo Kıyafetleri, Maskeli Balo Elbiseleri, Balo Elbisesi

Maskeli Balolar, eğlenceli daha gizemli ve ilgi çekici hale getiren farklı etkinliklerden biridir. Bu tür balolara katılanlar güzel kıyafetlerin yanı sıra bir maske takarak gerçek kimliklerini gizlerler. Maskeli balo kıyafetleri genellikle son derece abartılı ve gösterişli modellerden seçilir. Bir maskeli baloya giderken diğer tüm insanlardan çok daha göz alıcı ve çekici görünmek için seçebileceğiniz kıyafet modelleri ise sınırlıdır.

Balonun bulunduğu mekana göre seçim yapabileceğiniz gibi kendi stiliniz de kıyafet seçimi konusunda büyük rol oynar. Bu tür balolarda gösterişi sevenler genellikle kabarık elbiseler giymeyi tercih eder. Uzun ve kabarık elbise modelleri balolar için en uygun kıyafetlerdendir. Maskeli balolar genellikle koyu ve karanlıklrenkleri barındırdığından elbiseler de bu renklerden seçilebilir. Kabarık elbiseler arasından siyah, kırmızı, bordo ya da lacivert renkleri tercih edebilirsiniz. Daha da abartı için üzerinde ışıltılı işlemeler bulunan elbise modelleri de seçebilirsiniz. Kabarık elbiseler çoğu zaman straplez olarak tasarlanır. Üst kısmı straplez olan elbise modellerinde ilgi omuzlar ve göğüslerde toplanır. Kabarık elbise modellerini daha iyi taşımak için altına tarlatan giyebilirsiniz. Bu tür elbiselerle de abartılı maskeler takmak çok daha doğru olacaktır. Daha modern bir kıyafet tercihi yapmak istiyorsanız, balık elbise modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Vücut hatlarınızı ön plana çıkaran bu elbiseler maskeli baloda tüm bakışları üzerinize toplayabilir. Bu elbise modeli ile dirseklerinize kadar uzanan bir eldiven giyerseniz maskeli balo ruhuna uyum sağlamış olursunuz.
Koyu renkli elbiselerin yanı sıra kendinizi prenses gibi hissetmek istiyorsanız pudra tonlarında açık renkli elbise modelleri arasından da seçim yapabilirsiniz. Pudra tonlarına sahip abiye elbise modelleri sizi çok daha güzel ve masum gösterebilir.

Daha modern bir seçim yapmak için elbette uzun elbise modelleri tercih etmek zorunda değilsiniz. Kısa abiye modelleri de maskeli baloda giyilebilen elbise modelleri arasında yer alır. Ancak daha gösterişli olması adına kabarık kısa elbiseler ya da önü kısa arkası uzun elbise modellerini seçebilirsiniz. Kısa elbiselerde ilgiyi artırmak amacıyla üst kısmı gösterişli modeller çok daha doğru bir tercih olacaktır.

Maskeli Balo Kıyafetleri Resimleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ