Mango Yazlık Elbise Modelleri 2015

Mango Yazlık Elbise Modelleri 2015

Mango bir dünya markasıdır. Bugün uluslar arası moda sektöründe perakende giyimin baş aktörleri arasındadır. Mango tarafından üretilen bir giysinin pek çok kopyasını farklı markalar tarafından üretilmiş olarak görmek dünyanın her yerinde olağan bir durumdur zira Mango modaya yön veren, modanın sezon çizgilerini belirleyen firmalar arasında baş sıradadır.

Kısaca firmanın tarihçesine bakmak gerekir ise 1984 yılında İspanya’nın Barcelona Katalonya Bölgesinde kurulmuş olan ve ağırlıklı olarak, kadın erkek giyim ile moda aksesuarları üreten bir firmadır. Kurucuları ise Isac ve Nahman Andic kardeşlerdir.

Mango Hangi Kesimlere Hitap Ediyor?

Mangonun ürün yelpazesi gerek kadınlar için, gerek ise erkekler için bir hayli geniştir. Mango bayan elbise modelleri özelikle kent merkezli yaşayan, belli bir eğitim ve kültür düzeyinde olan, belli bir yaşam seviyesinde olanlar içindir.

Benzer şey aslında tüm ürünleri için kentlidir. Mango elbise modelleri, etekler, pantolonlar, ceketler incelendiğinde hitap ettiği kesim açık ve net bir biçimde ortadadır. Kent soylu kadınların işe giderken, günlük yaşamda kullanabileceği giysilerdir.

Tüm ürünlerde şıklık ve rahatlık ön plandadır.  Modanın ana çizgileri, renkleri ele alınsa bile kendi ana duruşundan da asla ödün vermeyen bir markadır. Herhangi bir kadında eğer modadan az biraz anlayan bir insansanız bu elbise Mango’dur diye rahatlıkla söyleyebilirsiniz.

Mango Yazlık Elbise Modelleri 2015

Sezonun Göze Çarpan Elbise Modelleri

Gelelim Mango yeni moda elbise modelleri neler onlara bakmaya. Tıpkı diğer markalarda olduğu gibi burada da sezonun ana akımlarından etkileşimleri rahatlıkla görmek mümkün. Bunlar nelerdir sorusuna ise şu yanıt verilebilir: Mono krom yani siyah beyazlar hem çizgili, hem diğer formlarda karşımızda.

Hem bir klasik olan, hem de sezonun gözde rengi olan beyaz elbiselere Mango koleksiyonlarında da yer verilmiş. Drapeli elbiseler, uzak doğu esintili elbiseler ve safran sarısı değişik modellerde elbiseler Mango’nun sezonun trendlerini takip ettiğinin açık, net göstergesi. Özel geceler unutulmamış,  modaya uyumlu çok özel abiye elbiselere modern bir tarzda yer verilmiş.

Ama bunun yanında tamamen kendi ekolünde uzun tül elbiseler, dokuma elbiseler, klasik modası geçmeyen elbiseler de yeniden karşımıza çıkıyor.

İster mini, ister uzun, ister diz altı birçok model mevcut. Nasıl seviyorsanız öyle.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ