Dünyadan Evlilik Teklifi İçin Uygun Yerler

Dünyadan Evlilik Teklifi İçin Uygun Yerler

Dünyadan Evlilik Teklifi İçin Uygun Yerler

Dünyanın genel olarak en fazla turist ağırlayan kenti Paris Romantik tatillerinde vazgeçilmez rotası. Kuşkusuz evlilik teklifi için de en doğru adreslerden. Eyfel Kulesi`nin üzerinde yada Eyfel manzaralı bir terasta yapacağınız teklifin kabul edilme olasılığı elbette öteki seçeneklere göre elbette ki daha çok olacaktır.

Amerika Evlilik Teklifi Mekanları

New York yılın her döneminde dünyanın en Romantik kentlerinden biri. Son derece hareketli bir şehir ve ülkeye özgü yapıları ve ağaçlarla çevrili geniş kaldırımlarıyla kentin her bir noktasıevlilik teklifi için yer oldukça uygundur. Kentin en yüksek yapılarından biri olan EmpiteState`in Manhattan Adası`nın gökdelenlerine hakim seyir terası ve asırlık ağaçlarıyla çevrili geniş Central Park bu teklifin kabul edilme ihtimalini çok daha arttırıyor.

Afrika’da Evlenme Teklifi

Afrika`nın vahşi hayvanlar ve çitalarla dolu bozkırlarıyla meşhur ülkesi Kenya`da safari yaparken birden yapacağınız bir evlilik teklifi hem sevdiğinizi şaşırtacak hem de gelecekte anlatılacak güzel bir anı biçimde akıllarda yer edinecek.

benimle-evlenirmisinİtalya’da Evlilik Teklifi

İtalya`nın kuzeybatısında bulunan Portofino, renkli binaları ve görkemli manzarasıyla dünyanın en ünlü ve en Romantik tatil rotalarından biri. Son derece şık ve tarihi mekanları gören restoranda akşam yemeği yerken ve ya La Piazzetta Meydanı`nda dolaşırken yapacağınız evlilik teklifinin kabul edilme olasılığı dünyanın herhangi bir yerinden daha çok olacak.

Evlilik Teklifi İçin İstanbul         

Dünyanın en romantik evlilik teklifini yurt dışına çıkmadan yapmayı dilerseniz, doğru adres kuşkusuz İstanbul Boğazıdır. Boğaz Köprüsü evlilik teklifi için ve tarihi yalıların bulunduğu bir manzara da yapılacak bir teklife asla hayır denemez herhalde.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ