2016 Nişanlık Abiye Modelleri

2016 Nişanlık Abiye Modelleri

Nişanlık Abiye Modelleri

Sizlere bu yazımızda bulunduğumuz yıla damgasını vuracak olan nişanlık abiye modellerinden detaylar sunacağız. Havaların düzelmesi ile birlikte artan nişan merasimlerinde araştırmanız gereken önemli hususlardan biri giymek isteyeceğiniz nişanlık abiye modelleri üzerine olacaktır. Şimdi size bu yazımızda nişanlık abiye modelleri hakkında detaylı bilgiler vermeye çalışacağız. Böylece seçimlerinizi doğru bir şekilde yaparak tüm gözlerin sizin üzerinizde olmasını sağlayabilirsiniz.İşte bu seçimleri yaparken öncelikle nişanlık abiye modelleri arasından kaç parçalı kombinleri. kullanmak istediğinize önem vermelisiniz. Genellikle tek parça nişanlık abiye modelleri üzerinde durulsa da, geçtiğimiz yıl iki parçalı kombin şeklinde kullanılan bu modeller de oldukça ilgi görmüştü.

MUHAFAZAKAR BAYANLAR İÇİN TESETTÜR NİŞANLIK ABİYE MODELLERİ Tek parça nişanlıklar da straplez kesim, diz üstü, askılı kol gibi detaylar olsa da, muhafazakar giyinen tesettürlü bayanlar için de tasarlanan özel modeller bulunmaktadır. Tesettür abiyelerin aynı tonlarda, ancak daha sade bir şekilde tercih edilen eşarplar ile muhteşem uyumu gözlerden kaçmamaktadır.

PASTEL TONLARDA NİŞANLIK ABİYE MODELLERİ Her ikisinde de öne çıkan en önemli detay ise renklerin pastel tonlardan oluşmasıdır. Yaz veya kış sezonlarında giyilecek olan nişanlıklarda göze çarpan pastel tonlar arasında bordo, mor, yeşil, haki, yaldızlı gold gibi renkleri görebiliriz. Bu abiye modellerinde genellikle düz sade olması tercih edilmez. Bunun yerine mutlaka bir kısmında hareketlendirmek amacıyla kullanılan taş, inci, baskı veya dantel işleme detaylarının yer aldığını mutlaka görürüz. Bunun yanına aksesuarlar ile de nişanlık abiye modelleri için farklı tonlarda seçimler yapılabilir. Bellerinde bulunan kemerlerin fark edilir büyüklüklerde ve renklerde olması ile hoş bir uyum yakalanabilir. Ayakkabıların yüksek topuk olması bu tür kombin için olmazsa olmaz parçalardandır.

ŞİFON ETEK VE İKİ PARÇA NİŞANLIK ABİYE İki parçalı nişanlık modellerinde ise eteklerin, üst parçalarından daha farklı renklerde olduğunu görürüz. Hatta birbirine zıt bir renk uyumu yaparak nişanlık abiye modelleri için göze farklı gelen kombinler yapılabilir. Şifon etekleri belden aşağıya kadar uçuşur bir vaziyette oldukça sık göreceğimizin sinyallerini şimdiden almaya başlıyoruz. Mutlaka görmek isteyeceğiniz bu modeller arasında renkleri ve desenleri ile ilginizi çekecek olanlarını alabilirsiniz.En elit nişanlık abiye modelleri seçimlerinizi zevkinize, yaşınıza ve damat adayının beğendiği renk ve desenlere göre yaptıktan sonra gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Nişanlanmayı düşünenlerin, organizasyonu aylar öncesinden yapmaya başlayanların ve nişanlık almak için alışverişe çıkmayı düşünenlerin yazımızdaki detayları göz önünde bulundurmasını tavsiye ediyoruz.

2016 Nişanlık Abiye Resimleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ