2016 Koton Erkek Gömlek Modası

2016 Koton Erkek Gömlek Modası

 2016 Koton Erkek Gömlek Modası    

Herkes gömlek yapıyor , herkes bir tarz yaratabiliyor . Ama tarzını farklılığı ile birlikte ortaya koyan ve bu etkin ve kararlı tavrı sayesinde dünyanın bile önünde saygı ile eğildiği bir perakende satış firması var . Koton giyim bu güne kadar kimseden kopyalama yapmadı , model hırsızlığında bulunmadı , kimseye stil ve koleksiyon konusunda minnet etmedi . Yarattığı her koleksiyonla bireylerin ilgisini kendi üzerine çekerken , onlara bir şeyler satmanın değil , onların ne istediğinin önemini kavrayarak hareket etti .  İşte bu çizgi doğrultusunda Koton giyim firması erkekler için iki bin on altı İlkbahar – Yaz sezonu gömlek koleksiyonunu tezgahlara taşıdı . Bu senenin trendleri arasında en çok ilgi çekenler rengarenk ekoseli gömlekler . Daha çok dar kesim olarak form bulan bu parçayı maalesef büyük bedenlerde bulmak zor olduğu için daha çok genç kesimin tercihi oluyor .

Gençler birazda sokak modasını sevdikleri için ekose deseninden vazgeçemiyor . Daha orta yaşlar Koton giyimin omuzları apoletli gri ve mavi tonlarında ince veya keten kumaştan üretilen sade , düz gömleklerini tercih ediyor . Kısa kollu olarak da form bulan apoletli gömlekler çift cepli ve beli kavisli olarak üretiliyor . Yani isterse daha genç beyler de bu modellerden gönüllerince faydalanabilirler . Gömleklerde senenin trend renkleri toprak tonları , bordolar , mavinin doğal tonları bir de griler . Bunun dışında farklı olmak isteyenler ferah görüntüsü bakımından beyazı da tercih edebilirler . Koton’un uzun kollu gömleklerde gömlek kollarının altından katlama aparatı mevcut ve  uç kısmı düğmeli veya çıt çıtlı olarak tasarlanan katlama aparatları gömleğe farklı ve havalı bir şekil verirken parçayı iki türlü kullanmayı da sağlıyor . Keten gömlekler daha çok bordo ve lacivert tonlarında düşünülmüş . Bu formdaki parçalar beyaz dikiş ve beyaz düğme veya üzeri değerli bir taş gibi duran çıtçıtlarla spesifik bir havaya sokulmuş .

Jean gömlekleri mavinin her tonunda bulmak mümkün .  Sokak modasında en çok kullanılanlar önü taşlanmış yazlık kot kumaşlardan üretilmiş gömlekler . Çift cepli ve cep detayları fermuarlı olarak üretilen gömleklerin başka renklerini bulmakta mümkün . Bazı jean gömleklerin omuz kısımlarına boydan boya işlenmiş otantik desenler gömleğin daha karizmatik durmasını sağlamış . İkili kullanım açısından da en uygun parça olarak görülen jean gömlekler Koton’un en güzel açık renk ve baskılı t-shirtlerini mağazalarda bulabilirler . Canlı renklerde yine yılın trendleri saks mavisi ve turuncunun eşsiz duruşu gözler önüne seriliyor . Ayakkabılar koyu keten ve çorapsız olarak form buluyor . Fiyat bakımından da alıcıyı fazla yormayan Koton giyim bütün renk ve çeşitteki gömleklerini görücüye çıkarırken değişik kombin fikirleri ile de erkeklere güzel bir stil hocalığı yapıyor . Kısa kollu olarak tasarlanan gömleklerde kol kenarlarına manşet döşenmemiş , aslında bu şekilde davranırken sadece alıcının rahatını düşünmekle birlikte şık görüntüsünden de ödün vermemiştir .

2016 Koton Erkek Gömlek Resimleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ