2016 İlkbahar Yaz Erkek Modası

2016 İlkbahar Yaz Erkek Modası
2016  İlkbahar Yaz Erkek Modası

2016 İlkbahar yaz sezonu ile birlikte erkek modasında keskin ve sert çizgilere bir dönüş yaşanıyor. İşte önümüzdeki sezondan itibaren kadın modasını aratmayacak şıklığı ve çeşitliliğiyle  erkek modasında öne çıkacak detaylar.

Kargo Pantolonlar
Moda dünyasında hatırı sayılır bir yeri olan Motor Style’ nin erkek modasınaarmağanı olan kargo pantolonlar, 2016 yazında sıklıkla karşımıza çıkacak. Bol ve çok cepli formları ile gerek arazi sporlarında gerekse sokak modasında tercih edilebilen kargo pantolonlar, şıklığı ve rahatlığı buluşturmayı seven  genç erkeklerin stili!

Motorcu  Ceketler
Profesyonel motor sporu ile ilgilenen erkeklerin motor kıyafetleri kadınları cezbedici cinsten. Bunun farkında olan tasarımcılar, bu karizmadan geri kalmak istememiş olacak ki motor sitil erkek modasına bir hayli güçlü dokunuşlar yapmıştır. 2016 İlkbahar aylarında motorcu ceketler, deri ya da sunu deri modasıyla bir araya geliyor.

Denim Modası
Denim şıklığı ilkbahar yaz aylarında erkek modasına da sıçramış görünüyor. Özellikle koyu renk denim gömleklerin dar blazer ceketlerle yaptığı uyum akla normance akımını getiriyor. Evet! Normance ile hem şık olmak hem de modanın  dayatmalarına başkaldırmak isteyen erkekler için denim gömlek ve blazer ceket ile siyah denim pantolon, motorcu botlarla tamamlandığında mükemmel bir kombin yaratacak…

Haki ve Kamuflaj Desen
Kamuflaj geçtiğimiz sene başlayan yükselişini sürdürüyor. Ancak geçtiğimiz senenin kamuflaj modasına göre bir fark gözlerden kaçmıyor. 2016 kamuflaj modasının asker yeşili renkleri, öyle görünüyor ki, geçtiğimiz senenin gri ya da kahve kamuflaj renklerine kaptırdığı imajını geri almayı başarmış! Böylesi gerçekten daha iyi; kamuflaj modası klasik haki renlerle çok daha uyumlu ve güzel görünüyor. Erkekler bu ilkbahar yaz sezonunda asker yeşili ile kamuflaj desen modasını şıklıklarına yansıtacak.

Leofer Ayakkabılar
Leoferler, ilkbahar yaz sezon trendleri arasında önemli bir yer tutuyor. Her kombinle rahatlıkla tamamlanacak olan leoferlerin tekstil stilleri çeşitlenen renk ve desenleri ile modern erkeklerin gardırobuna girmeyi hak ediyor.

Sırt Çantaları
2016 ilkbahar yaz moda sezonu ile beraber, son birkaç sezondur erkek modasının baş tacı postacı çantaların pabucu dama atılacak gibi duruyor!  Birbirinden hoş modelleri ve erkeksi, sert çizgileriyle modern sırt çantaları, erkeklerin yeni gözdesi olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ